Madamë

Grua e shkuar në moshë, pronare ose administratore e një bordelloje ose aty ku nuk lejohen bordellot punon vajza, i çon  të kryejnë marrdhënie seksuale me pagesë me meshkuj, prej nga përfiton hisen e saj ose favore të tjera nga meshkujt. Zakonisht atë vetë nuk e fut njeri në dorë, po asaj i digjet shpirti ta shkepin. Me vajzat sillet si shtrigë dhe i kërcënon, me forma më të sofistikuara po qenë të rangut më të lartë. 

– Pse tani e more vesh ti që Vera ishte madamë?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s