Naçu

Grup djemsh që preferojnë të rrinë nëpër cepa lagjesh. Nuk je naçu po nuk vure të paktën dy lloto në ditë, po nuk e fike të paktën 3 herë në javë dhe po nuk u bëre llucë me birra “Stela” kur ka ditëlindjen një nga naçut e tjerë. (Çuna mbrapsht)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s