Patinoj

Tualet i rënduar, mundësisht me dy gisht ton dhe krem pudër, sa lëkura e fytyrës duket sikur ka sipër shtresë patinimi (shiko edhe llaç, stuko).

– Ho me se duket e bukur se osht patinu!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s