Skuth

E përafërt me fuksin, skuthi është një person që nuk ndihet, blen shumë duke dëgjuar e mbledhur shumë informacion, për ta përdorur kryesisht për keq. Të gjitha veprimet i bën në heshtje dhe fshehtësi.

– Bënte si i urtë, po na doli çun skuth.
– Skuthi mutit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s