Raketë

Gjoksi i një vajze zakonisht i mbajtur lartë me recipeta me të përforcuara nga poshtë ose në mënyrë natyrore dhe të ekspozuara me anë të bluzave të ngushta në formë raketash.

Ka lindur nga një djalë që shumë vite më parë pyeti një vajzë:

– A je për luftën apo për paqen në botë?
– Për paqen natyrisht, – tha ajo.
– Po atëherë përse këto dy raketa i ke ngritur gati për të goditur?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s