Kakam

Pjesëtar i bandave të Vlorës në 1997. Përdoret për dikë që mbahet si i fortë dhe ka emër. (Në fakt Kakami dhe Dadami kanë qenë personazhe të disa revistave periodike të tipit “comics” në kohën e Enverit).

– O lale kur s’i njef robt, mos bëj kot si Kakam!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s