Skitrraq

Që dhjet skitrra, nuk mund të dhjesë normal, pasi është i dobët, i pafuqishëm.

– Ik mer skitrraq, rritu një herë!
– Ku mundesh ti, skitrraq!
– Dashke ti me u ul me të mëdhenjtë, skitrraq!
– Do dhe nuse, ik mor skitrraq!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s