Çyryk

Mund t’i thuash një personi që duket sikur ka sjellje të çuditshme dhe që nuk i funksionon një pjesë e trurit.

– E la punë ajo çyrykja…
– Ai çyryku u zhduk, nuk ka lënë as numër telefoni
 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s