Kërrnac

Çdo qindarkë që prish mendohet 100 herë saqë  ia prish mendjen dhe s’e prish fare.  P.sh. Skruxhi njihet si personazhi legjendar që e persifikon më së miri këtë fjalë. Ndërsa në Shqipëri e mbajnë rekordin gjirokastritët.

-Kërrnaci as që u mundua ta nxirrte portofolin.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s