Rrëmbythje

Njëjës dhe shumës. Njeri i vulgut, i lënë mënjanë dhe i pazhvilluar, zotërues i një inteletki me tipare fort të prapambetura, që përdoret nga të tjerët për arritjen e qëllimeve, apo thjesht tallet e vihet në lojë.

– Po unë jam i ftuar o, kam vëndin tim, e kam me ftesë. Pse, ça më di ti mua o, rrëmbythje tutje!?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s