Sevaplije

Gjatë kohës së komunizmit ishte ajo, që s’e kishte problem të shkonte me të gjithë, kryesisht ishte punonjëse në qendrat e punës. Ndryshe femra e kollajshme, që ua linte (thuajse) të gjithë atyre që ia lypnin, që s’prishte qejf dhe bënte sevap.

-Oooo, ajo është sevaplije e madhe. I nderoi çunat! 

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s