Çeçen

Njerëz të pakulturuar, të zbritur në qytete nga rrethinat, që zunë toka si u deshi qejfi dhe u binin në qafë vendalinjve, sidomos femrave, duke shkelur normat qytetare.

– Bo! Erdhi ky çeçeni!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s