Gërdallë

Përdoret për femrat ose meshkujt që janë trupmëdhenj dhe të shëmtuar.
Përdoret për të treguar se sa i pagdhëndur është dikush.

– Plako, kape çik atë gërdallën qe po kalon !
– Ti qënke gërdallë fare nga mëndja!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s